Семінар профспілкових лідерів

11-12 лютого відбувся черговий семінар голів районних, міських організацій та первинних організацій вищих навчальних закладів і ПТНЗ. На порядок денний навчання були винесені нагальні та надважливі питання для роботи як профспілкових організацій області, так галузі в цілому.

Голови організаційних ланок взяли участь у розширеномузасіданні колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації, на якому розглядалося питання впровадження ефективних моделей національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у закладах освіти області (в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді) та були підведені підсумки участі у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України у 2015 році.

Всі присутні взяли участь в урочистому підведенні підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016». З Коропського району лауреатами конкурсу стали: у номінації"Захист Вітчизни" вчитель Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Стратій Володимир Володимирович та в номінації "Математика" вчителька КЗ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів" Цупко Галина Миколаївна.

/Files/images/учительроку2016.jpg

Згідно з порядком проведення наради голів організаційних ланокТетяна Матвеєва— голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Українипроаналізувала виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів». Зокрема, вона зазначила, що в області склалась неоднозначна ситуація щодо практичного застосування цієї постанови. У деяких районах та містах області розмір заробітних плат у січні 2016 року окремим категоріям працівників є меншим у порівнянні із розмірами заробітних плат, виплачених у грудні 2015 року. Пов’язано це із зупиненням у січні місяці 2016 року виплати надбавок доплат премій працівникам, які застосовувались для виконання зазначеної постанови.

/Files/images/семінар3.jpg

Продовжуючи нормативно-правову спрямованість семінару юрисконсульт Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олексій Лугина ознайомив присутніх з особливостями і застереженнями щодо проекту Закону України «Про освіту».

Законодавче поле країни потребує від профспілкового лідера постійного оновлення своїх знань та навичок. Саме тому, ще один блок семінару стосувався найактуальніших змін законодавства щодо діяльності профспілкових організацій у 2016 році. Заняття провів Володимир Ковальчук– юрист Навчально-методичного центру профспілок.

У рамках семінару відбулася важлива зустріч з Любов’ю Жуковою— заступником директора департаменту фінансів облдержадміністрації.

На обговорення були винесені питання особливостей формування місцевих бюджетів у 2016 році та бюджету області на 2016 рік. Профспілкові лідери піднімали численні питання щодо своєчасного та повного фінансування освітньої галузі області.

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.