Серпневі конференції освітян на передодні нового 2019-2020 рок

Традиційні серпневі конференції працівників освіти про підсумки галузі в минулому навчальному році та плани на наступний 2019-2020 рік пройшли в Коропському районі та Коропській ОТГ.

Конференція педагогічних працівників району 27 серпня відбулася у залі засідань районної ради. У заході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та голова районної ради Михайло Мазуренко. Відкрила засідання начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Чернявська.

/Files/images/IMG_0157.jpg

У свої доповіді начальник відділу освіти окреслила основні аспекти реформування освітньої галузі. Ключовою складовою вона назвала впровадження реформи «Нова українська школа» (НУШ), повномасштабний старт якої відбувся у вересні 2018 року.

/Files/images/IMG_0156.jpg

28 серпня 2019 рокуна базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка відбулася цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників Коропської ОТГ «Нова Українська школа: реалії та виклики», Учасниками її були представники закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти, методичної служби відділу освіти. Освітянську спільноту з початком нового навчального року щиро привітали заступник голови Коропської селищної ради Василь Кравченко та начальник відділу освіти Олег Курбанов.

/Files/images/DSC_1190.JPG

Начальник відділу освіти Коропської ОТГ Олег Курбанов проаналізував результати впровадження реформи Нової української школи в закладах освіти ОТГ, а також підготовку до нового навчального року.

/Files/images/DSC_1188.JPG

В обох заходах взяв участь голова Коропської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Микола Свердлов. Він підсумував роботу Профспілки за попередній рік та окреслив роль профпілкової організації в реформуванні освітянської галузі, зокрема в питанні захисту прав та інтересів спілчан.

/Files/images/IMG-3cd066656c35a904c8c38e4f19919ba4-V.jpg

Також традиційно було проведено нагородження кращих представників педагогічних колективів Подяками Міністерства освіти та науки України, Почесними грамотами Коропської селищної ради, грамотами відділу освіти Коропської селищної ради, відділу освіти Коропської РДА та профспілки працівників освіти і науки України.

/Files/images/DSC_1233.JPG /Files/images/DSC_1218.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 680

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.