Освітяни Коропщини відвідали Львів - культурну столицю України

З 17 по 19 червня районною організацією профспілки була організована автобусна екскурсія до Львова – культурної столиці України. Освітяни Коропщини відвідали Підгірський та Золочівський замки здійснили пішу та автобусну екскурсіє історичним містом, відвідали релігійні та культурні пам’ятки, відомі кав’ярні та музеї./Files/images/P1040040.JPG


Під час пішої екскурсії по місту Лева коропчани пройшли древніми середньовічними вуличками та австрійськими проспектами, старими кварталами, зокрема руським, вірменським, єврейським та знаменитою площею Ринок, побачили всі популярні серед туристів архітектурні та скульптурні об’єкти, послухали розповіді про них та про заснування і розвиток міста Львова, документальні історії, міфи та веселі оповідки про минуле життя городян.

/Files/images/P1040098.JPG

Ну і звичайно, під час екскурсія по Львову ознайомились із закладами розважального характеру, які вже встигли стати окремою візитівкою міста. Мова йде про тематичні ресторанчики:Криївка- присвячена історії військової боротьби українського народу за свою самобутність,Копальня кави- заклад де можна вдосталь начастуватися цим напоєм,Майстерня шоколаду- чи не найулюбленіше місце дітей та й, часто, дорослих.

Під час автобусної екскурсії по місту маршрут якої пролягає центральними вулицями міста, ознайомилися з образами Львова від Середньовіччя до сьогодення. Екскурсія включала огляд різних храмів, палаців, фортифікаційних споруд та багато інших цікавих обʼєктів.

/Files/images/P1040102.JPG

На зупинці “Високий замок” оглянули залишки оборонної споруди та інші пам’ятні місця парку, які розкривають історію міста впродовж століть. З гори відкривається чудовий краєвид аж до Карпат, який залишився у серці назавжди.

/Files/images/P1040143.JPG

Архітектурний ансамбль Архикатедри св.Юра є без перебільшення перлиною Львова, яка має величезну релігійну, мистецьку та суспільну вагу. У ньому зберігаються Теребовлянська та Київська чудотворні ікони, мощі святих, а також копія Туринської плащаниці. Саме тут було знайдено рештки Ярослава Осьмомисла, видатного правителя Галицької держави. Архикатедра св.Юра є основним духовним осередком Української Греко-Католицької Церкви.

/Files/images/P1040168.JPG

В музеї “Личаківське кладовище” оглянули найцікавіші зразки некрополістичної скульптури, ознайомились із загадковими подіями пов’язаними з цим місцем. Тут знайшли вічний спочинок Маркіян Шашкевич, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та інші видатні постаті нашої країни.

Львів це місто, яке варто відвідати хоч раз в житті.

/Files/images/P1040150.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 177

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.