Нарешті з’явилась надія на вирішення зарплатних проблеми освітян

31 жовтня проведена нарада активу Коропської районної організації профспілки освіти і науки стосовно подальших скоординованих дій у зв’язку з не вирішенням проблеми погашення заборгованості по заробітній платі працівникам освіти району. Прийнято рішення терміново звернутись до голови районної державної адміністрації Куніцина В.М. з вимогою роз’яснити, що зроблено районною владою для погашення зарплатних боргів освітянам. У разі, якщо райдержадміністрація проігнорує звернення, перейти до більш радикальних дій. Крім того було вирішено провести 2 листопада засідання президії районної профспілкової організації для вироблення плану конкретних дій.

На жаль, голова Коропської районної адміністрації Куніцин Володимир Миколайович, у своєму щільному графіку не знайшов знову часу для зустрічі з освітянами. Проте, в телефонній розмові, голова районної профспілки Свердлов М.І. повідомив йому про наступні можливі кроки профспілки.

Пізніше начальник відділу освіти Курбанов О.М. проінформував, що в телефонній розмові голова райдержадміністрації пообіцяв 1 листопада виділити з районного бюджету на заробітну плату освітянам 300 тис. грн. та ще до кінця тижня 250 тис. грн., що дасть можливість погасити заборгованість за вересень.

Незважаючи на це, позачергове засідання президії не скасовується, до участі також запрошуються начальник відділу освіти Курбанов О.М. та голова районної державної адміністрації Куніцин В.М. Участь останнього у засіданні під питанням, бо на відміну від прем’єр-міністра, голова Коропської РДА в профспілках не бачить соціального партнера та не узгоджує спільних дій у вирішенні проблем.

Кiлькiсть переглядiв: 334

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.